X

Paylaşın:

Devrim niteliğindeki Styletto işitme cihazıyla işitme cihazı dünyasındaki stil anlayışını yepyeni bir boyuta taşıdık. Aynı zamanda İşitme Sağlığı Uzmanları ve işitme cihazının yarattığı algıyı kendi imajı ile eşleştiremeyen kullanıcı adayları için yeni bir fırsat oluşturmuş olduk. Sıra dışı incelikteki Styletto’yu kullananlar üç zarif renk seçeneğinden birini seçerek kendi tarzlarını öne çıkardılar.

Modanın hızına ayak uyduran tasarım

Tasarım ve moda dünyasında hiçbir şey aynı kalmaz sezonlarla birlikte sürekli bir değişim vardır. Günümüzün en son modası hızla dünün haberi haline gelebiliyor ve akıllı telefondan, arabaya, kıyafete kadar her şeyde yeni tasarım elementleri baskın rol oynuyor. Styletto ile metalik çizgiye sahip şık renk kombinleri gibi trend sahibi tasarım elementlerini ve yüksek teknoloji örneklerinde olan slim-line tasarımı birleştirdik. Sonuç olarak ortaya etki bırakan, eşsiz SLIM-RIC çıktı.

Şarj edilebilirlik çözümlerinde daha fazla seçenek

Başarılı bir işitme cihazı uygulaması için İşitme Sağlığı Uzmanları, klinik gereklilikler ve hastanın kişisel tercihlerini uygulayabilme konusunda taviz vermemelidir.  Her bir cihaz kullanıcısına onlara uygun ve daha fazla şarj edilebilirlik seçeneği sunarsak işitme cihazı satışlarının büyümesinde büyük bir potansiyel görüyoruz.

Li-ion şarj edilebilirlik neden önemli?

Signia kullanıcıya gerçek fayda sağlayacak nefes kesen yenilikleriyle kendini gösteriyor. Bu yüzden, İşitme Sağlığı Uzmanları en iyi uygulama için klinik gereklilikleri yerine getirirken aynı zamanda hasta için en iyi çözümleri ve elle tutulur faydaları sunabilsin diye çalıştık. Şarj edilebilir piller hem yüksek fayda sağlayan bir çözüm hem de tüm kullanıcılar için oldukça değerli, çünkü küçük yüksek teknoloji ürünlerinin hemen hepsi şarj edilebilir pile sahip ve kullanımları oldukça rahat.

Ayrıca, cihaz kullanıcıları cihazlarına düzenli olarak telefon, TV ve müzik için ses aktarımı yapıyorlarsa Li-ion şarj akla gelebilecek en akıllı çözüm. Bu yüzden, klinik başarı elde etmek ve kullanıcı memnuniyeti sağlamak için en doğru Li-ion şarj çözümünü seçebilmek önemli. Biz Li-ion şarj çözümünü sektörün geleceği olarak görüyoruz ve Li-ion şarj edilebilir işitme cihazları için daha geniş bir seçenek alanı yaratmak için çalışıyoruz.

Daha önce hiç işitme cihazı kullanmamış kişileri bile etkileyecek, daha fazla kullanıcı faydası sağlayan bir çözüm sunduğunuzu hayal edin, tam da onun için çalışıyoruz.

Baharın son yeniliklerini öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

Profesyoneller için Haber Bülteni'mize üye olun