X

Kişinin kendi sesini doğal olmayan bir ses olarak algılama sorunu.

İşitme Sağlığı Uzmanı olarak işitme cihazı kullanıcılarına doğanın amaçladığı şeyi doğal ses kalitesini sunmayı amaçlıyoruz. İlk ayar için genel ses ve kişinin kendi sesini doğal bir şekilde işitmesi gereklidir. Ancak birçok işitme cihazı kullanıcısı kendi sesini beğenmez.

Her işitme cihazı kullanıcısı kendi sesini değiştirir. Özellikle ilk kez cihaz kullananlar ve hafif veya orta derecede işitme problemi olan kullanıcılar bu tıkanmanın etkisiyle mücadele etmektedir. Böyle olumsuz bir algı genellikle işitme cihazlarının kullanımının reddedilmesine neden olur.

Kendi ses sorununu çözmeye yönelik bir girişim ile İşitme Sağlığı Uzmanı kazançları azaltabilir ve havalandırmayı açabilir, sesli olarak duyulabilirliği ve konuşma anlayışını azaltabilir. Sonuç ses kalitesi ve genel ses arasındaki dengedir.

Bugüne kadar, yaygın olarak kabul edilen bu sorun çözülmez olarak nitelendirilmiştir.

Kendi ses sorununu çözmeye yönelik bir girişim ile İşitme Sağlığı Uzmanı kazançları azaltabilir ve havalandırmayı açabilir, sesli olarak duyulabilirliği ve konuşma anlayışını azaltabilir. Sonuç ses kalitesi ve genel ses arasındaki dengedir.

OVP™ ile Signia Nx
kendi sesinin en doğal hali ve yüksek memnuniyet.

Dünyanın en gelişmiş işitme cihazı platformu olan Signia Nx, kendi ses konularında ilk orijinal çözümü sunar. Dış ses ile doğal bir ses çıkaran ve kendi sesini birleştirerek eşsiz ilk uyum sunar.

Dünyanın ilk Own Voice Processing (OVPTM) memnuniyetsiz işitme cihazı kullanıcılarının %80’ni kendi sesini kendiliğinden kabullenmesini geliştirir.

Devrim niteliğindeki Signia Nx tarafından sağlanan kendi doğal sesi, önde gelen Ultra HDe2e binaural bağlantısına dayanıyor. Sürekli tam bant genişliği ses değişimi diğer seslerden tamamen bağımsız olarak dinamik tarama ve kullanıcının ses işlemesini sağlar.

Bu İşitme Sağlığı Uzmanlarının kullanıcının kendi sesinin ses kalitesini artırmak için bu duyulardan ödün vermek zorunda kalmadan, tüm sesli ortamın en iyi duyulabilirliği için işitme cihazlarını ince ayar yapmasına izin verir.

Böylece OVP ™ ile Signia Nx tüm işitme cihazını kullananlara yarar. Doğal işitme deneyimini en yüksek ses kalitesini elde etmek için tekrarlar ve çok gürültülü ortamlarda bile her koşulda en iyi işitme performansı için işitme cihazının tam potansiyelini serbest bırakır.

Dünyanın ilk doğal kendi sesi,
önde gelen binaural bağlantıya dayanıyor.

Signia Nx’in devrim niteliğindeki doğal deneyimi ancak işitme cihazının kullanıcısının kendi sesinin tamamen diğer seslerden bağımsız bir şekilde işlenmesiyle mümkündür.

OVP’nin Anahtarı, yükseltilmiş sürekli tam bant genişliği binaural bağlantımız olan Ultra HD e2e’dir. Ayrıca işitme cihazlarına giden bireysel ses yolunu tanımlayan hassas bir tarama oluşturmak için beam-forming teknolojisine de güç veriyor. Bu hassasiyet seviyesi ancak tamamen yeni entegre silikon mikrofon ağıyla mümkündür.

Ultra HDe2e enables instantaneous and continuous dynamic own voice detection and patented dual processing of the own voice and the remaining soundscape. Ultra HDe2e anlık ve kesintisiz dinamik kendi ses algılama ve patentli çift ses işlemleme işlemlerini ve geri kalan seslerin algılanmasını sağlar.

Böylece Signia Nx en doğal kendi sesinin yanı sıra ses konusunda en iyi konuşma anlayışını sağlar.

Signia Nx’in devrim niteliğindeki doğal deneyimi ancak işitme cihazının kullanıcısının kendi sesinin tamamen diğer seslerden bağımsız bir şekilde işlenmesiyle mümkündür.

Sürekli binaural bağlantı

En doğal deneyiminiz için Ultra HD e2e ear-to-ear (e2e) bağlantı her zaman binaural beamforming teknolojisini kullanarak kullanıcının kendi sesini tam olarak tarar.

İlk önce kendi ses algılama

Son derece hassas yeni mikrofon ağı, benzersiz ses yolundan dolayı kullanıcının kendi sesini güvenilir bir şekilde tanımlar. Sürekli binaural bağlantı ise her durumda dinamik algılama sağlar.

Devrim niteliğindeki ikili işlemleme

Signia Nx is the first platform to process the own voice instantly and completely independently from all other voices and sounds, combining a natural sounding own voice with uncompromised audibility for a natural overall experience.

Signia Nx, kendi sesini diğer tüm ses ve seslerden anında ve tamamen bağımsız bir şekilde işleyen ilk platformdur ve doğal bir deneyim için ödün vermeden duyulabilirliği birleştirir.

Sektördeki en gelişmiş ses işleme,
ses konusunda üstün konuşma anlayışı.

Ultra HD e2e kullanıcının doğal bir ses deneyiminin ötesinde açık konuşma anlayışı ve her durumda ortam gürültülü olsa bile doğal bir deneyim sağlamak için binaural teknolojisine güç veriyor.

Yeni algoritmalar en hassas mekansal farkındalığa olanak tanır. İşitme cihazı kullanıcıları artık yönselliğin tüm avantajlarından yararlanıp deneyim kazanabilirler.

Berrak bir ses için 113dB ile genişletilmiş dinamik aralığımız yüksek sesli ortamlarda mükemmel sinyal kalitesi sağlar. Ve güçlü yeni feedback iptalcisi sinyal kalitesini korumak için en yüksek kararlı kazanımı sağlar.

Bütün sistem, Signia’nın benzersiz sınıflandırıcısı tarafından yönlendirilir ve OVP™ ve ses yalıtımı işlemlerinin doğal işitme deneyimi için mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlar.

Ayrıcalıksız mekansal farkındalık

Ses kalitesinde bir gelişme olan yeni HD Spatial algoritmaları, sesi yerelleştirmenin doğal yolunu çoğaltır. Bu, kullanıcıların “normal işitme oranından daha iyi” keyif aldığı çok gürültülü ortamlar da dahil olmak üzere tüm ortamlar için geçerlidir.

Bozulma olmadan net ses

Genişletilmiş dinamik aralık şimdi tüm programlarda mevcuttur. Yüksek sesli durumlarda, analog ses dalgaları, doğal bir deneyim için sorunsuz bir şekilde dijital sinyallere dönüştürülür.

Gelişmiş feedback iptali

Üstün feedback engelleme sistemi sayesinde işitme cihazlarını takarken esneklik sağlar. Herhangi yapay bir etki olmadan feedback iptalcisi rahat doğal bir deneyim için optimum sinyal kalitesini korur.

Benzersiz sınıflandırma

Kullanıcıların gereksinimleri, hareket halinde olup olmamaları, çevreleri, konuştukları ya da dinlemelerine bağlı olarak değişir. Signia Nx kullanıcıların doğal işitme davranışlarını çoğaltma amacı ile otomatik olarak tüm işitme cihazı özelliklerini düzenlemek için akustik, hareket ve ses algılama özelliğini kullanan tek sistemdir.

Üstün işitme deneyiminde Bluetooth,
endüstride eşsiz bir kombinasyon.

Bugünün işitme cihazı kullanıcıları modern bir dünyada duymak için en yüksek işitme performansını ve kesintisiz bağlantıya sahip olabiliyor.

Yalnızca Signia işitme cihazları, doğrudan aktarım kullanarak doğal bir ses ile duyulabilirlik sağlamak için en gelişmiş bağlantı teknolojilerini birleştirir. Signia Nx, yüksek enerji verimliliği sayesinde Bluetooth ve Ultra HD e2e’yi bir araya getiren tek kablosuz sistemi sunuyor.

Ultra HD e2e çok sayıda benzersiz odyolojik özelliklere olanak tanır. En doğal işitme deneyimini sağlayan ve Signia Nx’i diğer üreticilerin temel e2e kablosuz sistemlerinden farklı kılan kesintisiz tam bant genişliği binaural bağlantıdır. Sadece Ultra HD e2e, patentli OVP ™ ve “normal işitemeden daha iyi” duyabilmenizi sağlar. **

2.4 GHz Bluetooth teknolojisi, akıllı telefonlardan ve televizyondan en yüksek kalitede ses akışı sağlar. Ve gelişmiş lazer teknolojili anteni kablosuz teknolojilerin bu özel birleşimi ile en küçük boyutlu işitme cihazını sunar.

2.4 GHz Bluetooth teknolojisi akıllı telefonlardan ve televizyonlardan en yüksek kalitede ses aktarımını sağlar. Ve gelişmiş kablosuz teknolojilerin bu özel birleşimi en küçük boyutlu işitme cihazlarında bile mümkündür.

 

Ultra HD e2e binaural link

İşitme cihazları arasında sürekli ses işleme ve veri değişimi, OVP ™ ve “normal işitmeden daha iyi” performans ile rakipsiz performans sağlar. **

En iyi ses aktarımı için 2.4 GHz Bluetooth

Akıllı telefonlardan telefon çağrıları ve müzik sesi,ve StreamLine TV ile televizyon sesi aktarımı yapılır.

Benzersiz Signia TeleLink

Akustik bağlantı sistemi, diğer kablosuz sistemleri kullanamadığı zaman kullanıcıların myControl Uygulamasından yararlanmasını sağlar; örneğin uçak modunda. Ayrıca miniPocket aksesuarımızla uzaktan kumanda da sağlar.

Gelişmiş uzaktan kumanda uygulaması

myControl Uygulaması gerçek 360o mikrofon kontrolü sunan tek uygulamadır. Uzaktan kumanda için veri bağlantısı doğrudan akıllı telefonlardan çalışır

Signia TeleCare,
devrim niteliğinde uzaktan işitme desteği.

İşitme Sağlığı Uzmanları kullanıcılar için en iyi ince ayarı bulmaya çalışmaktadırlar. Bir uygulamanın kontrol edilen ortamında en uygun ayarlarını bulmak önemlidir – ancak kullanıcıların günlük yaşantılarında en doğal işitme deneyiminden faydalanmalarını sağlamak için ne yapılmalıdır?

Signia TeleCare, işitme problemi olan kişilere yönelik çalışmalarını sürdürür ve işitme kaybı olan kişilerin memnun kullanıcılara dönüştürülmesini sağlar.

Yeni TeleCare 3.0, tam canlı uzaktan ayarlama getiriyor, böylece profesyoneller kullanıcının işitme cihazlarını istedikleri gerçek hayatta ince ayarını yapabilir. Böylece sanal bir ev ziyareti gibi yerinde uyumu iyileştirmek için anında geri bildirimden faydalanırlar.

TeleCare, benzersiz rehberli asistan ve CareChat aracılığıyla birlikte işitme sağlığı uzmanları ve kullanıcıları için zamandan tasarruf sağlar ve destek kalitesini yükseltir.

Doğal ortamlarda uzaktan ayar

TeleCare 3.0, bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayardan tamamen uzaktan, en güçlü ayar yazılımı olan Connexx’in kullanılmasını sağlar. Tam canlı uzaktan izleme ve görüntülü görüşme olanağı sunan Connexx, kullanıcıların doğal çevrelerinde destek için TeleCare portalı ile senkronize edilir.

Sanal ev ziyaretinin tanıtımı

Uygulamaya kişisel ilk ayardan sonra takip randevuları video görüşmesi yoluyla çevrimiçi olarak düzenlenebilir. Bu profesyonellerin en doğal bireysel ses kalitesi için işitme cihazlarını gerçek zamanlı olarak ve kullanıcının rahatlığında denemeyi sürdürebilmeleri için ayarlamalarına olanak tanır.

En akıllı kullanıcı destek uygulaması

Sanal ev ziyareti, myHearing Uygulaması aracılığıyla akıllı telefonu olan tüm kullanıcılar için geçerlidir. Onlara deneme süreci boyunca rehberlik etmenin yanı sıra, ödüllü uygulama *** şimdi onlara her adımda cebinde işitme sağlığı uzmanı olarak hizmet ediyor.

* 2017 “OVP Study” conducted at University of Nothern Colorado examining the effect of own voice processing on spontaneous acceptance after first fit of hearing aids. Further details: http://www.signia-pro.com/ovp-study

**Two clinical studies have shown that binax provides better than normal hearing in certain demanding environments (University of Northern Colorado, 2014; Oldenburg Hörzentrum, 2013): Speech Reception Thresholds (SRT) in cocktail-party situations improved up to 2.9 dB for wearers with mild to moderate hearing loss using Carat binax or Pure binax hearing aids with narrow directionality, compared to people with normal hearing.

***CES Innovation Awards 2017 Honoree