X

Değişen yeni platform Signia Nx, en gelişmiş bağlantı sistemlerini birleştirirken kendi sesinizin en doğal halini duyabilmenizi ve en iyi konuşma anlayışını gürültüsüz olarak sağlar.

Özellikler

Performans Seviyeleri

Odyoloji 7Nx 5Nx 3Nx

 OVP™ (Own VoiceProcessing)

●●●●●

●●●●●

●●●●●

Own Voice Processing (OVP™) kullanıcının kendi sesinin doğal izlenimi vermek için sesi gerçek zamanlı olarak kullanır.

3D Sınıflandırma

●●●●●

●●●● ●●●
Akustik verilere dayanan klasik sınıflandırma sistemlerinin aksine, 3D Sınıflandırıcı, kullanıcının çevresel durumu ve iletişim davranışlarından çok boyutlu bilgileri analiz eder. Kullanıcının ses aktivitesi, hareket durumu ve akustik veriler hakkındaki bilgiler işitme cihazının kullanıcının ihtiyaçlarına göre cevap vermesi için kullanılır.

Ses Netliği

●●●●● ●●●● ●●●
Ses Netliği tüm kullanım durumlarını kapsayan gerçekçi bir ses sağlar. İstenilen netlik, HD Spatial, genişletilmiş dinamik aralık, genişletilmiş bant genişliği, EchoShield, HD Müzik, eWindScreen ™, konuşma ve gürültü yönetimi ve geri bildirim iptali gibi özelliklerle sağlanır.

Ses Kalitesi

●●●●● ●●●● ●●●
Ses Kalitesi, Ultra HD e2e adı verilen özel bir teknolojiyi kullanarak, başkalarının seslerindeki sesleri daha iyi ayırt eder. Ultra HD e2e’yi kullanan özellikler arasında dar yönsellik, Spatial SpeechFocus ™ ve TwinPhone bulunmaktadır.
Bağlantı

Dorğudan Ses Aktarımı

●●●●●

●●●●●

●●●●●

Signia Nx işitme cihazları, ek telefonlar olmaksızın, telefon görüşmesi ve ses akışı için doğrudan Apple cihazlarına bağlanabilir. StreamLine Mic aksesuarı ile, Android cihazlardan da doğrudan akış mümkündür. StreamLine TV aksesuarı ile, yüksek kaliteli stereo ses doğrudan Nx işitme cihazlarına aktarılabilir.

Siz ayarlayın 

●●●●●

●●●●●

●●●●

Teknik detayları öğrenmeye eğimli kullanıcılar genellikle işitme cihazları üzerinde ekstra kontrol sahibi olmayı isterler. Signia Nx işitme cihazları, bu kullanıcılara myControl Uygulaması aracılığıyla kapsamlı ayarlama seçenekleri sunar.
Uzaktan işitme desteği

TeleCare 

●●●●●

●●●●●

●●●●●

TeleCare İşitme Sağlığı Uzmanları ve kullanıcıları için özellikle alışma sürecinin ilk aşamalarında bir iletişim yaklaşımı sağlar. Buna ek olarak, TeleCare hızlı ve etkili sorun gidermeye yardımcı olmak için tam canlı uzaktan ayarlama sağlar.


●●●●● = en yüksek özellik performansı