X
Signia işitme cihazlarınızı telefonunuza bağlayıp rahatlıkla ses aktarımı yapın

Kullanımı daha rahat ve kolay yeni Signia App, Signia’nın şimdiye kadarki tüm uygulamalarını kendi bünyesinde topluyor. Ve TeleCare’i de kapsadığından, cihaz uygulama sürecinize sorunsuz bir şekilde dahil olur ve kullanıcıların ofisinizden uzaktayken sizinle iletişim halinde kalmalarını kolaylaştırır. Sonuç, daha hızlı, daha hassas bir cihaz uygulama sürecidir – işinizi kolaylaştırır, kullanıcıyı memnun eder.

HERKES İÇİN DAHA KİŞİSEL BİR DÜNYA

Signia App ile kullanıcılara daha doğrudan, daha kişisel destek sağlayabilir ve işitme cihazlarını kişisel gereksinimlerine göre uyarlayabilirsiniz.

Kullanıcılara akıllı telefon uygulamalarından bekledikleri tüm kullanılabilirliği sağlamak bundan daha kolay olamazdı. Signia App, bağlantı, uzaktan kumanda ve TeleCare dahil olmak üzere önceki uygulamaların tüm işlevlerini tek bir birleşik uygulamada birleştiriyor.

Kullanıcılar, en sevdikleri müzikleri ve TV programlarını doğrudan kulaklarına aktarırken cihazlarını rahatlıkla kontrol edebilirler; TeleCare ise onlara daha yakın olmanıza ve hareket halindeyken bile yardımcı olmanıza olanak tanır. Daha fazla rahatlık ve kullanım kolaylığı için her şey tek bir yerde.

Ayrıca Signia App’in tamamen yeni ve modern kullanıcı arayüzü sayesinde müşterileriniz kolay kullanım ve kullanılabilirliğin keyfine varacaklar.

Signia App ile kullanıcılara daha doğrudan, daha kişisel destek sağlayabilir ve işitme cihazlarını kişisel gereksinimlerine göre uyarlayabilirsiniz.

İLK BAKIŞTA ÖZELLİKLER

Şimdi indir
Signia App
İşitme deneyiminizi kişiselleştirin

Signia uygulamasını nasıl kullanacağınızı daha detaylı öğrenin

Signia App Sıkça Sorulan Sorular

Signia App ile uyumlu mobil cihazlar:

Apple cihazlar: Signia App, iOS 9.3 ve üstü işletim sistemi yüklü tüm Apple mobil cihazlar ile uyumludur.

Android cihazlar: Signia App, Android 5.0 ve üstü işletim sistemi yüklü çoğu Android cihazlar ile uyumludur.

Listeye yeni telefon modelleri eklenebilir.