X

Yeni Signia Nx platformunun tüm avantajlarıyla donatılmış olan Pure ™ 312 Nx, kullanıcının kendi ses kalitesini ve kalan seslerin algılanmasını mükemmel bir şekilde dengede tutar. Bu küçük ve şık kabin en doğal ses ve en yüksek işitme performansını sunar.

Eşsiz lazer kenar anten tasarımı, yüksek işitme performansından ödün vermeksizin myControl Uygulamaıs üzerinden Bluetooth tabanlı doğrudan aktarım ve uzaktan kumanda için mümkün olan en küçük boyuttadır.

Ek olarak, TeleCare 3.0 müşterilerinize tam canlı uzaktan destek ile hızlı ve sorunsuz denemelerinin keyfini çıkarmasını sağlar.

Genel özellikler

  • Kendi sesinin doğal hali ve en iyi konuşma anlayışı
  • Küçük, görünmez dizayn
  • Ultra HD e2e ve Bluetooth connectivity
  • Tinnitus tedavisi için Notch Terapisi

Bir bakışta Pure 312 Nx

Loading...

Signia Nx – Yenilenen Doğal İşitme

Aksesuarlar

StreamLine TV

Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

StreamLine Mic

Tüm akıllı telefonlar için zahmetsiz bağlantı

Yeni StreamLine Mikrofonu – 2018 yılının başından itibaren piyasaya sunulacaktır – herhangi bir Bluetooth akıllı telefon ile telefon görüşmelerinin ve müziğin tam hands-free ses akışını sağlar. Aynı zamanda kablosuz bir mikrofon olarak da çalışır.

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Klik Silikon Domlar

Hızlı değişim

Üstün akustik uyumlanma, gelişmiş feedback, üstün kullanım konforu ve anlık ayar gibi birçok özelliğe sahiptir.

Son derece kolay uyarlanabilir, tek kullanımlık yumuşak Klik Silikon Dom işitme cihazının kulakta rahatça tutulmasını sağlar. Kapalı ve ventli çeşidi vardır.

S, M ve L’ye ek olarak yeni bir xS boyutu da ayarlarken yeni rengi uzun süre kullanım için dayanıklılığı güçlendirir. Yararlı yan gösterge, işitme cihazlarını takarken kullanıcılara yön verir. Ve akıllı koruma olağandışı kullanım konforu sağlar.

Klik Silikon Domlar yalnızca Klik ITE’ler değil tüm Signia Nx ve primax RIC’ler için de geçerlidir.

Noahlink Wireless.

Bluetooth düşük enerjili standardı temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Singia Nx işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasına izin verir.

iPhone için üretilen işitme cihazları nasıl ayarlanır

Pure 312 Nx Sıkça Sorulan Sorular