X
header one

primax star platformumuz ile donatılmış olan yeni Pure 13 BT primax, hassas işitme özelliğinde devrim yaratıyor. Bluetooth ile odyolojik yarar sağlayan dünyanın ilk işitme cihazıdır. Yeni myControl Uygulaması, kullanıcının akustik ortama net bir uyum sağlayabilmesi için ayrıntılı Bluetooth tabanlı veri kullanır.

Örneğin, kullanıcı gürültülü bir ortamda yürürken, işitme cihazları yalnızca konuşmacıya değil, göze batmayan ortam seslerine de erişim sağlar. Böylece, yeni Pure 13 BT primax kullanıcıların hareket halindeyken de mümkün olan en iyi işitme deneyimi yaşayabilmelerini sağlar.

Pure 13 BT primax. iPhone ve televizyona doğrudan bağlantı olanağı sağlayan birinci sınıf işitme cihazı.

Connected-Ear_man-smartphone_2_1800px

Özellikler:

  • HD binaural
  • Bluetooth ile sağlanan odyolojik faydalar
  • Direkt akış
  • myControl Uygulaması ile uyum
  • TeleCare 2.0 hazır
  • Tinnitus tedavisinde Notch Terapisi
Pure-13-BT-primax_pair_made-for-iPhone_950x600px

Güçlendirilmiş bağlantı.

Pure 13 BT primax ve myControl Uygulaması.

myControl Uygulaması ile birlikte Signia Pure 13 BT primax, kullanıcıların bireysel yaşam tarzlarına göre normal işitmeden* daha iyi bir işitme deneyimi sağlar. Uygulama doğrudan akış ve aynı zamanda kullanıcıların hareket halindeyken de en iyi işitme deneyimi yaşayabilmeleri için işitme cihazlarına bilgi gönderir – güvenilirlik ve rahatlık için herşey.

* Bağımsız yapılan iki klinik çalışma binax’in bazı zorlu ortamlarda normal işitmeden daha iyi netice sağladığını göstermiştir. (Kuzey Kolorado Üniversitesi, 2014; Oldenburg Hörzentrum, 2013): Dar yönsellik özelliğine sahip Carat binax veya Pure binax işitme cihazı kullanan hafif ile or ta kayıplı kişilerde, kokteyl benzeri ortamlarda Gürültüde Konuşmayı Alma Eşiklerinin normal duyan kişilere göre 2,9 SGO dB daha iyi olduğunu göstermiştir.

Pure-13-BT_connectivity_1800x600px
myControl_icon_motion-reader_768x400px

Dünyanın ilk iPhone hareket sensörleri kullanımı.

İnsanlar konuşurken sürekli hareket eder. İşitme cihazlarının dinamik olarak tepki göstermesi ve değişen işitme durumuna göre ayarlanması gerekir. Bu zamana kadar, bunun için ihtiyaç duydukları veriler eksikti. Yeni myControl Uygulaması ile artık bu mümkün.

Uygulama Bluetooth aracılığıyla, kullanıcının akustik ortamı hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Örneğin, kullanıcı gürültülü bir ortamda yürürken, işitme cihazları yalnızca konuşmacıya değil, güvenliği arttırmak amacı ile göze batmayan ortam seslerine de erişim sağlar. Pure 13 BT primax bir aracın içindeyken bile kullanıcının en iyi işitme deneyiminden yararlanmasını ve neyin önemli olduğuna odaklanabilmesini sağlar

myControl_icon_sound-exposure_768x400px

Sese maruz kalma

İşitme cihazları, işitme sağlığınız için size destek olur. Spor eğitmenine benzer bir şekilde, gürültüye maruz kalma durumuna göre kişisel profilinizi oluştururlar, böylece işitme deneyiminizi nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.

myControl_icon_music_768x400px

Müzik

Kullanıcılar Pure 13 BT primax işitme cihazları ile en sevdikleri müziği işitme cihazları ile doğrudan dinleyerek olağanüstü bir ses deneyimi yaşayacak.

myControl_icon_phone-calls_768x400px

Telefon çağrıları

Kullanıcılar telefon çağrılarını akıllı telefonlarından işitme cihazına kolayca aktarır.

myControl_icon_StreamLine-TV_v2_768x400px

StreamLine TV

StreamLine TV sayesinde, televizyonunuzdan gelen ses doğrudan doğrudan Pure 13 BT işitme cihazlarına iletilir. Kullanıcılar ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilir.

myControl_icon_tinnitus-solutions_768x400px

Signia tinnitus çözümleri

Kullanıcı, Signia’dan gelen kendine özgü tinnitus terapileri ile kulak çınlamasını yönetebilir.

Learn more about tinnitus therapies

Bir bakışta Pure 13 BT primax

Loading...

The Connected Ear – Akışın ötesinde bağlantı

Aksesuarlar.

Daha fazla uygunluk ve imkan için.

En iyi tamamlayıcı aksesuarlar, işitme cihazlarının fonksiyonlarını önemli derecede genişletir. Uzaktan kumandalar, yaka mikrofonları ve şarj istasyonları tüm işitme cihazı kullanıcılarının memnuniyetini sağlar.

RIC cihazlar için Klik Silikon Dom. Hızlı değişim.

Pure-13-BT_Click-Sleeve_vented-closed_950px

 

Şimdi sadece Klik ITE’ler için değil tüm Signia primax RIC’leri için. Premium akustik eşleşme, gelişmiş geri bildirim, üstün kullanım konforu ve anında montaj ile birlikte sunar.

Kolayca uyarlanabilmesi ve sahip olduğu tek kullanımlık yumuşak Klik Silikon Dom, işitme cihazının kulakta rahatça oturmasını sağlar.

Klik Silikon Dom birçok kulak anatomisi ve odyolojik gereksinimler için uygun, kapalı ve havalandırılmış bir versiyon ile üç farklı ebatta (S, M ve L) mevcuttur.

Kablosuz Programlama

NoahLink_wireless_950x600px

Kablosuz Noahlink.

Bluetooth düşük enerjili standardını temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Pure 13 BT primax işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasını sağlar.

 

Ses Aktarımı

myControl Uygulaması. En iyi işitme deneyimi artık daha iyi.

Signia’nın sunduğu yeni myControl Uygulaması, özellikle Pure 13 BT işitme cihazları için doğrudan akışın ötesinde birçok avantajı bir arada sunuyor.

Ses ve programlara hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapmak için uzaktan kumanda eder ve benzersiz kişiselleştirme için gelişmiş ayar seçenekleri sunar. myControl Uygulaması, spor eğitmenine benzer bir şekilde, gürültüye maruz kalma durumuna göre kişisel profilinizi oluşturur, böylece işitme deneyiminizi nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.

Uygulama ayrıca, Pure 13 BT’nin kullanıcı hareket halindeyken en iyi olası işitme sunabilmesini sağlarken, aynı zamanda rahatlık ve emniyet imkânı tanıyor.

Pure-13-BT-primax_pair_on-table_made-for-iPhone_950x500px

myControl Uygulamasını İndir

myControl-App_icon_300x300px

Apple-App-Store-Badge_en_300px

StreamLine TV. Mükemmel ses için programlandı.

 

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia Pure 13 BT primax işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Streamline-TV_Pure-13-BT_950px

Uzaktan Kumanda

miniPocket_keyring_768x400px

Güvenli kontrol: miniPocket.

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

iPhone için üretilen işitme cihazları nasıl ayarlanır