X
header one

Signia tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını kapsayan birinci sınıf bir portföy ile geliyor.

Orta Segment seviyesinde bile üstün bir dinleme deneyimi sağlamak için yeni 2px ve 1px işitme cihazlarımız en üst özellikleri sunuyor:

  • SpeechMaster her durumda zahmetsiz işitme ve konuşma anlayışını sağlar.
  • primaxFit ayarlama ihtiyacını azaltır ve uygulama sürecini optimize eder.
  • touchControl Uygulaması ücretsizdir ve gizli uzaktan kumanda gibi kullanılır.
  • primax star teknolojisi ile tüm Signia işitme cihazlarında hazır olan TeleCare daha kolay, daha hızlı ve başarılı denemeler için hazır.
primax-star_logo_920px

Cellion primax ve Silk primax işitme cihazlarının yeni performans seviyeleri, şarj edilebilirlik ve anında uyum sağlayan ITE’ler birçok seçeneği bir arada sunuyor.

primax star serimiz:

image

Ace primax.

Küçük RIC cihaz minicik boyutu, otomatik fonksiyonları ve uzaktan kumanda seçenekleri gibi üç önemli özelliği birleştiriyor.

image

Pure primax.

RIC işitme cihazı teknoloji düşkünü kullanıcılara olağanüstü ses ve konfor için ses akışını uzaktan kumanda ve tam bağlantı olanağı ile birlikte sunar.

image

Cellion primax.

Şimdi artık 2px'ten 7px'e şarj edilebilme özelliğini daha fazla kullanıcıya sunabilirsiniz. Endüktif şarj edilebilen lityum-iyon bataryası 24 saate yakın kesintisiz kullanım sunar.

image

Motion primax.

BTE'lerin bu geniş ve çok yönlü ailesi, neredeyse her kulağa ve her işitme kaybına ses aktarımı için uzaktan kumanda ve tam bağlantı ile çözüm sunar.

image

Silk primax.

Daha fazla kullanıcıya en yumuşak ve en hızlı ITE bağlantısını sağlayın: Esnek Klik Silikon Dom sayesinde Silk primax Klik modelleri hassas bir uyum ve geliştirilmiş ses kalitesi sunar. Bu cihazlar görünmezlik arayan, titiz ve ilk kez kullanacak olan kişiler için idealdir.

image

Insio primax.

Seçici kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış olan Insio primax ITE'lerden ITC'lere ve CIC'lerden küçük IIC'lere kadar üstün takdir ve performans sunar - maksimum kullanım kolaylığı için uzaktan kontrol edilebilir