X
header one

Güç Serisi.
Geniş yelpazedeki seçimler.

Signia Güç Serisi tüm seviyelerdeki işitme kaybına sahip kişilerin işitme cihazları ile ilgili beklentilerine çözümler sunarak, kullanıcıların BTE veya gizli RIC modellerinden seçim yapabilmelerini sağlar.

Endüktif şarj edilen Cellion ™ RIC cihazlardan, çok yönlü Motion ™ P ve süper güçlü Motion SP BTE cihazlara kadar yelpazedeki tüm cihazlar üstün ses için primax ™ teknolojisi ile donatılmıştır. Cihazlar çeşitli aksesuarlarla uyumludur. Buna ek olarak, tüm cihazlarda ayar ve deneme sürecini daha kolay ve konforlu hale getirmeye hazır olan TeleCare mevcuttur.

Bu yeni ürün yelpazesi, tüm müşterilerinizin güç taleplerini yerine getirmektedir.

Power-Campaign_Cellion-primax_950x500px

Cellion primax

Hızlı ve rahat şarj için lityum iyon teknolojisine sahip dünyanın endüktif şarj edilebilen ilk işitme cihazıdır. Eşsiz TekKabin tasarımı ile şarj edilebilme inovasyonu sayesinde üstün kullanım kolaylığı, Cellion’u daha iyi işitme için sofistike bir seçenek haline getiriyor.

Keşfedin
Power-Campaign_Motion-primax-P_950x500px
Power-Campaign_Motion-primax_SP_950x500px

Motion P primax

Motion P primax, şık ve kompakt kabini ve isteğe bağlı olarak ThinTube ile  BTE cihaz olması ile ideal bir seçimdir. EchoShield, SpeechMaster ve SesYumuşatma gibi anahtar primax teknolojileri ile güçlendirilen Motion P benzersiz işitme deneyimleri sunar.

Keşfedin

Motion SP primax

En ileri seviyedeki işitme kaybı için Motion SP  güçlü bir seçimdir. Direkt ses girişi için opsiyonel odyo pabucu, entegre edilebilen program ve çift kontrol düğmeleri ile sınıfının gerektirdiği özelliklerin tümüyle eşleştirilmiştir ve maksimum amplifikasyon seviyeleri sunar.

Keşfedin