X

Signia’nın yeni Motion ™ 13 Nx kullanıcının sesini ve çevresindeki sesleri uyumlu hale getirerek gürültülü ortamlarda bile en doğal kendi sesleri ve en iyi konuşma anlayışını  sağlar. Zarif ve yeni kabin tasarımı kullanıcıların isteklerinin hemen hepsini karşılamak için bireysel kullanım ve ayar seçenekleri sunar.

Bluetooth tabanlı doğrudan aktarım ve myControl Uygulaması Motion 13 Nx’in gelişmiş bağlantı sunmasına izin verirken, kullanıcılarınıza TeleCare 3.0 ile tam canlı uzaktan destek sağlayabilirsiniz.

Genel özellikler

  • Kendi sesinin doğal hali ve en iyi konuşma anlayışı
  • Bireysel taşıma ve ayarlamalar
  • Ultra HD e2e ve Bluetooth connectivity
  • Tinnitus tedavisi için Notch Terapisi
  • Standart pil kapağı entegre edilmiş T-Coil ile değiştirilebilir.

Motion 13P Nx

İnanılmaz derecede çok yönlü Motion™ 13P Nx, bireysel ayar yapma ihtiyacı duyan ve yoğun işitme kaybı olan kullanıcılar için idealdir.

Çok yönlü olma özelliği sayesinde  Motion 13 Nx, BTE cihaz kullanıcılarının kendi sesini ve etrafındaki sesleri uyumlu hale getirerek, doğal ses dengesi ve gürültülü ortamlarda net anlaşılırlık sağlar.

Motion 13P Nx, isteğe bağlı batarya kapağına entegre edilebilen T-Coil ile tam Bluetooth bağlantısı ve Signia TeleCare 3.0 uyumu sağlar.

İnanılmaz derecede çok yönlü Motion™ 13P Nx, bireysel ayar yapma ihtiyacı duyan ve yoğun işitme kaybı olan kullanıcılar için idealdir.

Bir bakışta Motion 13 Nx

Loading...

Aksesuarlar

myControl Uygulaması

Sektörün en gelişmiş uzaktan kontrol uygulaması.

360° mikrofon kontrolü sunan tek uygulama olan myControl Uygulaması hızlı ve kolay ayarlamalar ve kişiselleştirme için uzaktan kumanda gibi kullanılabilir. Kullanıcılar program ve ses seviyesini, sistem seslerini, düşük pil aralığı ve uçuş modunu ayarlayabilirler.

Hareket halinde en iyi işitmeyi sağlamak için akıllı hareket sensörü verilerini kullanarak, kullanıcıya en iyi işitme performansını sunarak sektörde lider uygulama olma hakkını kazanmıştır.

Günlük ortamlarında kullanıcıların gürültüye maruz kalma durumlarına bağlı olarak kişiye özel işitme ayar yapabilme imkanı sunar.

Buna ek olarak, benzersiz Signia TeleLink akustik bağlantı sistemi, örneğin uçuş modu sırasında diğer kablosuz sistemi kullanılamadığı zaman kullanıcıların myControl Uygulamasından yararlanmalarını sağlar.

myControl Uygulamasını İndir

StreamLine TV

Mükemmel ses için programlandı

StreamLine TV sayesinde, televizyonlardan gelen ses doğrudan doğrudan Signia işitme cihazlarına aktarılır. Ayrıca, myControl Uygulaması ile ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

StreamLine Mic

Bluetooth özelliği olan tüm cihazlarda yüksek kalitede ses aktarımı

Yeni StreamLine Mic, Bluetooth ile tüm akıllı telefonlardan telefon görüşmelerini ve müzik sesini işitme cihazına aktarımını sağlar. Ayrıca mikrofon olarak da kullanılabilir.

Daha fazla öğren

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Klik Silikon Domlar

Hızlı değişim

Üstün akustik uyumlanma, gelişmiş feedback, üstün kullanım konforu ve anlık ayar gibi birçok özelliğe sahiptir.

Son derece kolay uyarlanabilir, tek kullanımlık yumuşak Klik Silikon Dom işitme cihazının kulakta rahatça tutulmasını sağlar. Kapalı ve ventli çeşidi vardır.

S, M ve L’ye ek olarak yeni bir xS boyutu da ayarlarken yeni rengi uzun süre kullanım için dayanıklılığı güçlendirir. Yararlı yan gösterge, işitme cihazlarını takarken kullanıcılara yön verir. Ve akıllı koruma olağandışı kullanım konforu sağlar.

Klik Silikon Domlar yalnızca Klik ITE’ler değil tüm Signia Nx ve primax RIC’ler için de geçerlidir.

Noahlink Wireless.

Bluetooth düşük enerjili standardı temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Singia Nx işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasına izin verir.

Motion 13 Nx Sıkça Sorulan Sorular