X

En seçkin kullanıcılar için özel olarak üretilen Signia’nın yeni Insio ™ Nx’i, maksimum konforla daha doğal bir ses sunar.

Tek bir mikrofona sahip küçük bir CIC dahil olmak üzere üstün kablosuz bilateral işleme için Ultra HD e2e ile donatılmış olan Insio, çok gürültülü ortamlarda bile kristal netliğinde ses ve rakipsiz konuşma anlayışı sunuyor.

Yeni daha küçük parçalar, daha sıkı kulak kanallarında ekstra avantajlar sunar.

Insio Nx, uzaktan ayar için touchControl Uygulaması ve gelişmiş deneyimler için TeleCare ile uyumludur.

Temel özellikler

  • Üstün konuşma anlayışı ve en doğal ses için Ultra HD e2e
  • Yüksek kazanca kadar küçük boyut
  • Tüm modeller için kablosuz ve uzaktan kumanda seçeneği

Bir bakışta Insio Nx

Loading...

Aksesuarlar

touchControl Uygulaması

Tek bir dokunuş her şeydir.

TouchControl App ™, kullanıcıların işitme cihazlarını herhangi bir ek donanım gerekmeden Android veya iOS akıllı telefonlarından  kontrol etmelerini sağlar. Kullanıcıların işitme programlarını ve ses ayarlarını değiştirmesine izin veren uygulama, Google Play Store’dan veya Apple App Store’dan ücretsiz indirilebilir.

touchControl Uygulamasını indirin

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

Noahlink Wireless.

Bluetooth düşük enerjili standardı temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Singia Nx işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasına izin verir.

Insio Nx Sıkça Sorulan Sorular