X
header one

CROS Pure 312 Nx

CROS cihaz kullanıcıları için doğrudan aktarım desteği ile doğal ses deneyimi.

Bu yeni zarif işitme cihazı tek taraflı işitme kaybı olan kullanıcılar için BiCROS bağlantı ayarında Signia Nx platformunun tüm avantajlarını sunar.

Yüksek performans, görünmezlik ve tam bağlantı isteyen kullanıcılar için ideal çözüm olan Signia CROS Pure 312 Nx işitma cihazı, kullanıcının kendi sesini çevreden gelen sesler ile mükemmel bir dengede tutar.Küçük ve zarif tasarımıyla en doğal ses ve gürültüyle en iyi konuşma anlayışını sunar.

Küçük tasarımına rağmen, CROS Pure 312 Nx  Bluetooth üzerinden müzik ve telefon görüşmelerinin doğrudan aktarımını destekleyen ilk CROS işitme cihazıdır. Ayrıca uzaktan kumanda, harekete dayalı sınıflandırma ve işitme performansının izlenmesi için myControl Uygulaması ile tamamen uyumludur.

Pure-312-Nx_pair_1248x700px

CROS Silk Nx

CROS kullanıcıları için en gizli doğal işitme deneyimi.

Tek kulakta işitme kaybı olan insanlar için dünyanın ilk CROS CIC işitme cihazı. Yeni CROS Silk Nx, bir taraftan sesi alır ve diğer taraftaki işitme cihazına iletir.

Signia’dan CROS Silk Nx, farklı boyutları, anında uyum ve olağanüstü ses kalitesiyle doğal bir işitme deneyimi sunuyor. Üstün kablosuz bilateral işleme için Signia’nın Ultra HD e2e özelliğini destekliyor.

Esnek silikon kalıpları sayesinde CROS Silk Nx, kusursuz bir uyum sunar.

Ve Signia’nın kullanışlı touchControl Uygulaması ile akıllı telefonlardan sadece birkaç dokunuşla sesi ve sol/sağ arasındaki ses dengesini hassas bir şekilde ayarlanabilir.

Silk-Nx_black_pair_1248x700px

Bir bakışta CROS Nx products

Loading...

CROS Pure 312 Nx Sıkça Sorulan Sorular

CROS Silk Nx Sıkça Sorulan Sorular