X
header one

Modern ve düz tasarımıyla yeni ve gelişmiş Connexx Eight, işitme cihazlarımız için dijital merkezdir. Connexx 7’nin tüm cihazlarını ve ayrıca yeni primax cihazların tüm serilerini destekler. İster konsültasyonda olun, ister işitme cihazlarını programlayın ister müşterinize kişisel bakım sunun, Connexx Eight hızlı ve verimli bir iş akışı için her adımda sizi destekler.

Daha hızlı, akıcı bağlantı

Connexx Eight’in  paralel programlama teknolojisi, işitme cihazlarının arka planda aktif olarak programlanmasına rağmen ayar yapmaya devam edebilmeniz anlamına gelir. Kesintisiz, daha akıcı ve hızlı bir uyum süreci sayesinde, kişiselleştirilmiş müşteri danışmanlığı için daha fazla zamanınız olacaktır.

Connexx-Eight_Finetuning_synchronized_1800x881px_v2
Görmek için temizleyin: Durum çubuğu, daha fazla ayar yaparken işitme cihazlarının hala programlanıp programlanmadığını gösterir.

Gelişmiş detaylar. Geliştirilmiş iş akışı.

İş akışınızı geliştirmek için Connexx Eight birçok yeni ve geliştirilmiş özellik ile birlikte gelir. Primax, binax ve micon platformları arasında sorunsuzca çalışan Mimic Fit ™, örneğin ince ayar ayarlarını kullanıcının eski işitme cihazlarından yenilerine aktarır, böylece her seferinde başlangıç yapmak zorunda kalmazsınız.

Daha hızlı ve daha hassas ayarlamalar için, frekans şeklindeki değişiklikler artık doğrudan, Eğri Görünüm’de, farenizin sürükleyip bırakılmasıyla yapılabilir. Ayrıca, yeni Curve View artık iş akışınızı daha da kolaylaştıracak kazanç / çıktıya ek olarak MPO’yu da gösterir.

Tüm geliştirmeleri sayesinde Connexx Eight size her gün zaman kazandırıyor.

Connexx-Eight_Interactive-Curve-Display_539px
Daha hızlı, daha hassas değişiklikler: Yeni Eğri Görünümü, eğriyi doğrudan grafikte ayarlamanıza olanak tanır.
Connexx-Eight_Visible-MPO_554px
Bir bakışta tüm değerler: Yeni Curve View şimdi, MPO'yu kazanç / çıkışın yanında bile gösteriyor.

TouchControl App için QR-kod üreteci.

 

QR koduyla zamandan ve emekten tasarruf edin: Müşterileriniz, yazdırılabilir tek sayfalık talimat sayfasındaki kodu tarayabilir ve uygulamayı yalnızca bir adımda kurabilirler. TouchControl Uygulaması için program isimleri ve özellikleri otomatik olarak yapılandırılır.

Connexx-Eight_QR-Code_950px

Connexx 8.3 güncellemesi

Tüm Signia işitme cihazları için dijital merkeziniz: Konsültasyondan, işitme cihazlarını programlama veya müşterilerinize kişisel bakım sunma, Connexx Eight fitting yazılımı tüm iş akışınızı geliştirir ve verimli ve sezgisel bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Kişisel işitme profilleri oluşturma, bireyselleştirme ve danışmanlık yapma güncellemeleri daha hızlı bir FirstFit’e izin verir, daha hassas ayarlar için işitme davranışında daha fazla şeffaflık sağlar ve hastalarınız için en iyi işitme çözümünü bulmak için hiç olmadığı kadar kolay hale getirir.

Duyma Profili

Daha fazla kişiselleştirilmiş ilk ayar için.

Kişisel işitme profilleri, bir ankete ve hastanın bilişsel işlevlerini ve tercihlerini değerlendiren bir ton testine dayalı olarak üretilir. Connexx, FirstFit için kullanabileceğiniz primax işitme cihazları için bir yapılandırma önermek için bu profili kullanır.

Connexx-83_screenshot_hearing_profile_950px

Etkili ince ayar.

Kullanım sırasında işitme cihazı, mevcut akustik ortam için seçilen ses seviyesi ile birlikte program kullanımını izler. SmartOptimizer daha sonra basit bir fare tıklamasıyla uygulanabilecek izleme sonuçlarının analizine dayanarak işitme cihazı ayarlarında değişiklik yapılmasını önerir.

Connexx-83_screenshot_smart_optimizer_950px

Performans Kılavuzu

Performans seviyesi tavsiyesi

Kişiselleştirme bölümündeki yeni bir menü sekmesi, müşterinize en uygun performans seviyelerini önermenizi sağlar. İşitme cihazı tarafından kaydedilen durum bilgilerinin analizi, müşterinin tercihleri ve öncelikleriyle desteklenir, örn: hastaya uygun performans düzeylerinin en iyi eşleşmesini sağlamak için müzik, restoran, sosyal etkinlik vb.

Connexx-83_screenshot_performance_guide_950px

ConnexxAir.

Kablosuz kolaylık.

ConnexxAir, Connexx 83’te programlanabilen e2e kablosuz özellikleriyle donatılmış neredeyse tüm Signia işitme cihazları için yeni kablosuz programlama sistemidir.

ConnexxAir_docking-station_1248x500px

Noahlink Wireless.

Bluetooth düşük enerjili standardı temel alan endüstri standardı programlama ara yüzü. Singia Nx işitme cihazlarının tamamen kablosuz olarak programlanmasına izin verir.

NoahLink_wireless_1248x500px

Connexx Eight Tanıtımı