X
header one

Dünyanın ilk lityum-iyon 2.0 teknolojisine sahip endüktif şarj edilebilir işitme cihazı

RIC (Hoparlörü kanal içerisinde olan kulak arkası model) ile hafif, orta ve ileri derece işitme kayıplarına hitap eder

Cellion-primax_hearing-aids-range_928x238

Yeni Cellion primax işitme cihazları neredeyse tüm işitme kayıpları için uygundur. Cellion çeşitli dom ve kalıp ile uyumlu olması sayesinde, tüm kullanıcılar yeni ve şarj edilebilir Cellion primax’ten fayda sağlayabilir.

 

Minik cihaz
Cellion primax, dünyada endüktif, kablosuz ve temassız şarj edilebilen tek işitme cihazıdır. Evet genel olarak Cellion modeli Pure primax’den çok az büyük boyutu ilede piyasadaki en ufak işitme cihazlarından biridir.

Cellion_S_Receiver_all_colors_950x500
Cellion_S_silver_battery_950x500

24 saat kesintisiz kullanım

Cellion primax´in güç yönetimi müthiş ve rakip tanımaz. İşitme kaybı ne olursa olsun, en az 24 saat kesintisiz çalışır.

Güç bataryası birkaç yıl kullanılabilir. İhtiyaç olduğunda işitme sağlığı uzmanı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir.

Hızlı şarj süresi & Kolay kullanım

Cellion-primax_charger_928x238
Bulunduğunuz her ortamda akıllı şarj

Cellion primax 4 saatte ful olarak şarj olur ve tekrar şarj etmeye gerek kalmadan 24 saat kesintisiz kullanım için hazır hale gelir.

Ayrıca sadece 30 dakika ‘hızlı şarj’ özelliği sayesinde Cellion primax 7 saatten fazla işitme keyfi sunar.

Entegre edilmiş güçlü lityum-iyon bataryası sayesinde kullanıcıların pil konusunda endişe duymalarına gerek yoktur. Bu sayede kullanıcılar ekonomik olarak avantajlı hale geçerken, doğayı da korumuş olacaklar.

Yeni şarj cihazı ile, işitme cihazının sağ ve sol tarafı istenilen bölmeye yerleştirilebilir, şarj etme esnasında yön farkının bir önemi yoktur.

Benzersiz endüktif şarj, şarj kontaklarının hizalanması gereğini ortadan kaldırarak şarj sürecini en basit hale getirir.

Seyahat eden kişiler için şarj ünitesi standart mikro USB arayüzü ile donatılmıştır, bu ise işitme cihazlarının tüm USB uyumlu cihazlar ile (laptoplar, araba adaptörleri, güç kaynakları vb.) şarj edilebilmesini sağlar.

Cellion-primax_charger_950x500

standart 13 boyutunda
şarj edilebilir batarya

rakip ürünlerine kıyasla
40% daha fazla enerji

Signia Cellion primax
ile 60% daha fazla enerji

Cellion-primax_charger-battery_950x500

Lityum-iyon güç bataryası kabin içine yerleştirilmiştir. Pil kapağı yoktur. Pil değişiminin yarattığı zorluk ortadan kaldırılmıştır.

Ayrıca, Cellion primax tamamen dayanıklı hale getirilerek toz ve neme karşı güçlendirilmiştir. Cellion primax IP 67 standartına uygundur.

Profesyoneller için hazırlanan Haber Bülteni'mize üye olun