X
2016-02-11

Sorular ve Cevaplar

Yeni Signia markasını Siemens’ten farklılaştıran nedir?

Siemens markası ne kadar sure ile işitme cihazları sektöründe faaliyet göstermeye devam edecek?

Ocak 2015’te yaptığımız basın toplantısında duyurduğumuz gibi, Sivantos’un Siemens ile orta vadede Siemens markası altında işitme ürünleri geliştirme, pazarlama ve satma hakkı bulunmaktadır.Bu sebepten dolayı, Siemens markası önümüzdeki yıllarda da Sivantos tarafından kullanılmaya devam edilecektir.

Yeni Signia markasını Siemens’ten farklılaştıran nedir?

Yeni markamız Signia’yı uzun zamandır sahip olduğumuz değerler ve tecrübeler üzerine kurduk. Aynı zamanda yeni yönlere giderek daha ileri adımlar atmak istiyoruz. Signia ile farklı ve daha modern iletişim kanalları kullanarak daha genç ve geniş kitlelere hitap edebileceğiz..

Siemens ve Signia markaları birbirleri ile nasıl ilişkilendirilecektir?

Signia bizim yeni ürün markamız olarak önümüzdeki yıllarda Siemens markası yanısıra tanıtılacaktır.Ürünlerimiz üzerinde ve reklamlarımızda kullacağımız çift marka ile her iki markadanda en iyi faydayı elde edeceğiz. Bir yandan Siemens markası ile kullanıcıların memnuniyetinin sürdürülmesini sağlarken, diğer yandan da, modern iletişim kanalları kullanarak daha genç ve geniş kitlelere hitap edeceğiz.

Siemens ürün markası olarak kullanılmamaya başladıktan sonra, iş ortaklarımız için değişen ne olacak?

Sivantos 2015 mali yılını şirket tarihinin en karlı yılı olarak kapattı. Şirket isminin değiştiği bu süreçte ürünlerimiz ve servislerimiz müşterilerimiz tarafından en üst seviyede beğeni ile karşılandı. Sivantos geçen yıl ürün geliştirme ve üretim tesisinin otomasyonu yanısıra Satış ve pazarlama alanlarında da ciddi yatırımlar yaptı. Sİgnia markası olarak iş ortaklarımıza ve müşterilerimize en iyi servisi sunmak ve son teknoloji ürünü cihazları geliştirmek ve başarılı olmak için gerekli yatırımlarımız devam edecektir.

Siemens ürün markası olarak kullanılmamaya başladıktan sonra, son kullanıcı için değişen ne olacak?

Teknolojik inovasyon, kalite, garanti, tamir, servis ve destek konularında iş ortaklarımız ve müşterimiz için olumsuz hiçbir değişiklik olmayacaktır. Signia ile amacımız daha samimi, içten ve humanist marka imajı oluşturarak modern dijital  ve sosyal medya kanallarını ile daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

İş ortaklarımız kendi hazırladıkları pazarlama materyallerinde Siemens markasını kullanabileceklermi?

Evet, müşterilerimiz Siemens işitme sistemleri logosunu veya Siemens onaylı ortağı amblemini marka kullanım şartlarına uygun olarak Signia ve Siemens ürünlerinin reklam ve pazarlamasında kullanmaya devam edebilirler.