X
2016-12-16

Silk: İlk andan itibaren yeni mutlu müşteriler

İlk kez, işitme engeli bulunan insanlar ilk ziyaretleri esnasında kulak içi olan bir işitme cihazını deneyip ve kullanabiliyor. Çünkü yeni Silk yenilikçi kaygan silikon yapısı ile kutusundan çıktığı anda uyumlanır.

Hikayeyi biliyorsunuz. Yeni bir müşteri isteksizce size geliyor ve işitme cihazlarına ihtiyacı olma ihtimalinden söz ediyor. Fakat kimsenin bu cihazları farketmesini istemiyor. Müşteri zaten bazı araştırmalar yapmıştır ve kulak içinde gizlenen cihazların olduğunu biliyordur. Müşteri öncelikle bu cihazları denemeyi tercih eder. Bu hikaye ile birlikte sizlere şimdiye kadar verilmiş olan cevapları biliyorsunuz. Signia Silk işitme cihazımız ile, yanlızca sizlere değil aynı zamanda müşterilerinize de alternatif yeni bir cevabımız var. Adı: Silk. Kutusundan çıktığı anda uyumlanabilen tamamen kulak içi cihazı. Her bir müşteri için kişisel sipariş vermenize gerek yok.

Neredeyse herkese uyar

Silk kaygan silikon yapısı ile birçok kulak kanalına uyar. Kılıfın en küçük giriş açıklığına sahip olan ve olmayan üç farklı kılıf boyutu mevcuttur – açık ya da kapalı ayarlamalar için. Silikon özellikle yumuşaktır ve kulak kanalına adapte olur. Zor fark edilen ve keyifli olmasına rağmen oldukça güvenlidir. Silk hafif, orta veya şiddetli olmak üzere hemen hemen her tip işitme kaybına uygundur. Silk neredeyse tüm ihtiyacı karşılar, çünkü 3px, 5px ve 7px olmak üzere üç farklı performans seviyesi mevcuttur. İşitme konforu ile değerlendirilir, çünkü en son çıkan primax platformuna dayanmaktadır.

Silk-primax_click-sleeves_950x500px

Signia Silk sahip olduğu yumuşak silikondan yapılmış olan klik silikon dome sayesinde kutusundan çıktığı anda neredeyse tüm kulak yapısına uyumlanabilir.

Anlık karar verildiğinde

Genellikle işitme kaybı olan insanlar işitme cihazları satın almaya karar verene kadar zaman geçer. Silk ile bu süreci hızlandırabilirsiniz. İşte bu yüzden Silk’in iş akışınıza destek olacağına eminiz.