X
2016-02-22

Sesin renklerine hoşgeldiniz

Şirket tarihimizin bir sonraki ve en heyecanlı bölümü başlıyor. Sizlere yeni markamızı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Signia’ya hoşgeldiniz.

Bugün şirket tarihimizin bir sonraki ve en heyecanlı bölümü başlıyor. Sizlere yeni markamızı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Signia’ya hoşgeldiniz.
Siemens-Signia-double-branding_en-928x320

Önümüzdeki yıllarda Siemens markası ile birlikte tanıtacağımız yeni ürün markamız olacak. Atacağımız bu adımdan ötürü çok heyecanlıyız, çünkü çift markalandırma sayesinde, her iki markanında en iyi yönlerinden faydalanarak avantaj sağlayacağız. Bir yandan Siemens markası ile kullanıcıların memnuniyetinin sürdürülmesini sağlarken, diğer yandan da, modern iletişim kanalları kullanarak daha genç ve geniş kitlelere hitap edeceğiz.
Signia daha geniş bir kitleye hitap etmemizi sağlayacak ve bu da işimizi büyütmenin temelini oluşturacak.

Ekteki marka tanıtım broşürü ile yeni markamızın anlamını tanıtmayı amaçladık: marka taahhütümüz, felsefemiz ve öz değerlerimiz.

Biz yeni bir marka ekliyor olsak da hiçbir şey eksiltmiyoruz. İletişim kurduğunuz kişiler, anlaşmalar, sözleşmeler, garantiler ve servis politikamız değişiklik göstermeyecektir. Her zaman olduğu gibi ürünlerimizin kalitesine, ilgi çekici fırsatlarımıza ve alışık olduğunuz personelimize güvenebilirsiniz.

Müşteri odaklı işitme inovasyonları geliştirmeye, en yüksek seviyede kalite sunmaya ve memnuniyet sağlamaya devam edeceğimize söz veriyoruz. Signia çok seçenekli işitme cihazları  portföyü sunmanın yanı sıra, hayat değiştiren teknolojiler geliştirerek sizi ve müşterilerinizi hayatın renklerini duymaya davet ediyor. Biz kendimizi daha iyi işitmenin geleceğini icat etmeye adadık ve sizinde bu heyecanlı yolda bizim yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyuyoruz.