X
2016-12-16

Signia Cellion işitme cihazı uzun ömürlü yerleşik lityum-iyon güçlü bataryası ile şarj edilebilir – dünyanın ilk işitme cihazı

Cellion dünyanın ilk lityum-iyon endüktif şarj edilebilir işitme cihazıdır. Popülerimiz olan Pure gibi küçük ve güzel olması yeni en çok satan işitme cihazı olmasını sağlıyor.

Yeniliğin yeni bir adı var: Cellion. Dünyanın ilk kontakları olmadan şarj edilebilen lityum-iyon güçlü bataryasına sahip işitme cihazıdır. Aynı zamanda, yenilikçi ve oldukça beğenilen primax platformuna dayanmaktadır. Gelecek hakkında daha fazlasını mağazalarımızda bulabilirsiniz. Her gün bunun üzerinde çalışıyoruz. Fakat bu noktada, tam bir inanç ile söyleyebiliriz: Bundan daha fazla yenilikçi olanı bulamazsınız.

Şarj etme teknolojisi

Cellion’un lityum-iyon bataryası yalnızca dört saatte ful şarj ile iki gün* boyunca kullanılabilir. 30 dakika hızlı şarj özelliği ile 7 saat işitme keyfi sunar. Kullanımı pratiktir çünkü Cellion işitme cihazları yeni endüktif şarj aleti kontakları olmadan- beslemeyi sağlayan güç kaynakları ya da standart mikro-USB ile akıllı telefon ve tablet şarjları gibi hemen hemen herhangi bir USB-uyumlu enerji kaynağı bağlantısı ile şarj edilebilir.

İşitme deneyimi

Cellion en son çıkan primax platformuna dayanmaktadır ve bu teknoloji tüm işitme faydalarını sunar. Hepsinin ötesinde, primax’in birçok günlük dinleme durumlarında konuşmayı vurgulaması, işitme cihazı kullanıcılarının primax teknolojisinin benzersiz bir dinleme deneyimi ile işitmede harcadıkları eforu önemli ölçüde azalttığını gösterir. .

Müşteri faydaları

Müşterileriniz bütün bunlardan memnun kalacaklardır. Cellion ile, önceden beri popüler olan Pure kadar küçük ve son derece yenilikçi, sınıfının en iyi işitme cihazını almış olacaklar. Müşterileriniz artık pil değiştirmeye gerek olmadan, hızlı ve kolaylıkla şarj edilebilen işitme cihazları ile piyasadaki en iyi işitme teknolojisinden fayda sağlarlar.

Cellion’un 5px ve 7px performans sınıfları mevcuttur. Hafif, orta ve ağır şiddetteki işitme kayıpları için uygundur.

 

*Cellion sürekli kullanımda 24 saat pil ömrüne sahiptir – normal seviyedeki kullanımlarda ise iki gün bgoyunca tam zamanlı ses aktarımı sağlar.