X

Dört dakikada primax

Ortamdaki rahatsız edici sesler çok olduğunda, duyduğunuz şeyleri anlayabilmek için fazla efor sarf etmeniz gerekir. İşitmeyi daha kolay hale getirmek için primax iki ek özellik sunuyor:

Yapılan çalışmada SPEECH ve EchoShield özelliklerinin işitme cihazı kullanıcılarının konuşmayı anlayabilmek için harcadıkları eforu azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.*

HD Müzik güçlü ve çok katmanlı ses seviyeleri içindir

İşitme cihazlarının en temel özelliklerinden biri kullanıcının konuşmayı net bir şekilde anlayabilmesini sağlamaktır. Fakat radyo, CD ya da konser dinlerken müzik genellikle katmanlaşır. primax ile güçlü ve çok katmanlı ses seviyeli müzikler gerçek bir deneyime dönüşür. Entegre edilmiş üç farklı HD Müzik programları vardır: Canlı Müzik, Kayıt Edilen Müzik ve şarkıcı ve müzisyenler için Müzisyen ayarlamaları.

CROS ve BiCROS: Farklı işitme kayıplarına yöneliktir

Tek kulağınız tamamen işitme kaybına sahip olsa bile primax işitme cihazlarından yararlanabilirsiniz. Cihazlanamayacak durumdaki kulakta takılı olan CROS Pure aktarıcı, sesi algılayarak diğer taraftaki işitme cihazına gönderir, böylece kullanıcı her iki taraftan da gelen sesleri duyabilir. Eğer bu kulak cihazlanabilecek durumda ise BiCROS cihazı size yardımcı olur. Bu gibi bir durumda, hiç işitmeyen kulağın olduğu taraftan gelen sesi alan cihaz primax teknolojisi ile, kendi aldığı sinyaller ile işleyip arttırır.

TwinPhone: Telefon kullanımını kolay hale getirir

TwinPhone ile telefon görüşmeleri yapmak daha kolay. Her iki kulağınızda da işitme cihazı kullandığınız sürece telefonu basitçe tek kulağınıza tutarsınız ve ses otomatik olarak her iki işitme cihazına da aktarılır.

Daha fazla öğrenmek için ‘’dört dakikada primax’’ videosunu izleyin.

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.

primax hakkında daha fazla öğrenmek için tıklayın