X
A new study proves OVP delivers a natural sounding own voice for 8 out of 10 people.
2018-01-31

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, 10 kişiden 8’i OVP’nin doğal ses sağladığını onayladı.

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, 10 kişiden 8’i OVP’nin doğal ses sağladığını onayladı.

İşitme sağlığı uzmanı olarak, işitme cihazı kullanıcılarına doğal ses kalitesi sağlamaya çalışıyoruz. Modern teknoloji genel olarak doğal seste iyileştirmeler sağlamıştır, ancak her işitme cihazı kullanıcısı hala kendi sesini duyarken değişiklik yaşamaktadır. Aslında pek çok kullanıcı, cihaz kullanırken kendi seslerinden hiçbir zaman tamamen tatmin olmayacaklarını kabul etmeye zorlanmışlardır.

Dünyanın en gelişmiş işitme cihazı platformu olan Signia Nx, kullanıcıların kendi seslerini duyma konusunda ilk orijinal çözümü sunar. Dünyanın ilk Kendi Ses İşlemcisi (OVP ™), işitme cihazından memnun olmayan kullanıcıların % 80’i için kendi sesinin kabul görmesini sağlar. *

Tüm işitme cihazı kullanıcıları OVP’den yararlanabilir. Deneyimler, kendi ses kalitesiyle sorunu olmadığını düşünen kullanıcıların bile kendi sesinin kalitesinde bir iyileşme olduğunu fark ettiklerini gösteriyor.

 

OVP’nin nasıl çalıştığını öğrenmek için kısa videomuzu izleyin

* 2017 “OVP Study” conducted at University of Northern Colorado examining the effect of own voice processing on spontaneous acceptance after first fit of hearing aids. Further details: www.signia-pro.com/ovp-study.