X
2016-12-16

Prompt: Gelişmekte olan piyasada işitme cihazı için yeni fırsatlar

Yeni ürünümüz Prompt ile, Asya, Afrika ve Latin Amerika’daki gelişen piyasada işitme kaybı olan insanlara, modern ve uygun fiyatlı işitme cihazlarına erişebilmelerini sağlayarak yardımcı olmak istiyoruz – bölgelerindeki işitme sağlığı uzmanları ya da eğer yok ise sağlık profesyonelleri ile ulaşabilmeyi amaçlıyoruz.

Gelişmekte olan piyasadaki işitme kaybı olan insanların büyük çoğunluğu işitme cihazlarını kullanmıyorlar, çünkü karşılayamıyorlar ya da ayarlamaları sağlayabilecek bir kişiyi uzakta olmasından dolayı bulamıyorlar. Bu durumu değiştirmek istiyoruz: Yeni Prompt işitme cihazlarımız özel bir yazılım ve donanıma gerek olmadan ve kısıtlı maliyetler ile karşılanarak uygulanabilir. Aynı zamanda modern işitme teknolojisine sahiptir. Bu sistem nasıl çalışır? Okumaya devam edin.

Prompt

Prompt kanıtlanmış Connexx yazılımı ile uygulanır. Yanlızca küçük, güçlü ve süper güçlü kulak arkası versiyonu değil, aynı zamanda tamamen kanal içi cihaz olarak kulak içi çözümü de mevcuttur.

Yenilikçi iş fikirleri için yenilikçi cihazlar

Diğer bir yandan, sağlam ve uygun bir ürün ailesi olan Prompt ile, altyapı eksikliği olan piyasalardaki işitme sağlığı uzmanlarına destek sağlamayı istiyoruz. Böylece, müşterilerinize kanıtlanmış ve modern işitme teknolojisine sahip ürünler ile küçük bütçeli cazip bir seçim sunulabilirsiniz. Bununla birlikte, modern işitme cihazları ile ilgili temel bakım fırsatını, eğitimli işitme sağlığı uzmanları olmadan da işitme kaybı olan insanlara sağlıyoruz.

Daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz: ÜRÜN WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYIN