X
2016-12-16

Gerçek Hayattaki TwinPhone

Sizlere Bluetooth özelliği bulunan telefonlar ile kullanabilen ve ideal bir çözüm olan easyTek’i önerirken, TwinPhone ise iş yerinde ya da evde Bluetooth özelliği bulunmayan telefon kullanıcıları için aynı şekilde kullanıma sahip en mükemmel çözümdür. TwinPhone, kullanıcıya telefon görüşmelerinde easyTek’e ihtiyaç duymadan her iki kulağı ile duyabilmesine izin verir.

Sizlere Bluetooth özelliği bulunan telefonlar ile kullanabilen ve ideal bir çözüm olan easyTek’i önerirken, TwinPhone ise iş yerinde ya da evde Bluetooth özelliği bulunmayan telefon kullanıcıları için aynı şekilde kullanıma sahip en mükemmel çözümdür. TwinPhone, kullanıcıya telefon görüşmelerinde easyTek’e ihtiyaç duymadan her iki kulağı ile duyabilmesine izin verir. Telefon sinyali tarafından algılanan ses yüksekliğini 3 dB oranında arttırırken, telefonda harcanan dinleme eforunu azaltır. easyTek kullanmayan ya da ekstra bir alet taşımayı tercih etmeyen kullanıcılar özellikle telefon görüşmelerinde bu özelliği takdir edeceklerdir. primax ve binax platformlarının diğer binaural özellikleri ile uygun olan TwinPhone ayrıca enerji tasarrufu da sağlar.

Nasıl çalışır

TwinPhone, popüler olan AutoPhone özelliği üzerine kurulan ayrı bir programdır ve daha önce ses aktarım cihazı olmadan mümkün olamayan avantajları sunuyor. Sabit hat ya da mobil telefonların TwinPhone ile uyumlu olabilmesi için, kullanıcının telefon alıcısına bir parça magnet takması gerekiyor. Telefon işitme cihazına yaklaştığı zaman (kullanıcı telefonunu kulağının yanına getirdiği zaman), bu işitme cihazı magnetik imzayı algılar. AutoPhone otomatik olarak işitme cihazını TwinPhone programı olarak değiştirir ve wireless bağlantısını aktif hale getirir. Akustik telefon sinyali yalnız telefonun olduğu taraftaki kulaktan sinyali almaz, aynı zamanda wireless bağlantı ile kontralateral cihaza aktarır.

Yeni primax™ özelliğimiz olan TwinPhone’un nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video size yardımcı olacaktır, son çıkan Signia işitme cihazlarını kullanmak, gün boyu işitme zorluğu konusunda daha az efor sarf etmenizi sağlar – klinik olarak ispatlanmıştır*. İşitme cihazlarının seslerinde herhangi bir işleme uygulanmadığı konusunda sizler bizim garantimizsiniz, duyduğunuz herşey primax işitme cihazları ile direkt olarak kaydedilmiştir.

Kendiniz için dinleyin.

 

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.