X
Experience how our new primax™ feature, SPEECH, enhances the target speaker’s voice while suppressing other, interfering sounds in this demo video.
2016-12-16

Gerçek Hayattaki SPEECH

Sizlere işitme cihazı modelimizi tanıtmak istiyoruz. Yeni primax™ özelliğimiz olan SPEECH istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltırken, dinlediğiniz kişinin sesini arttırır, bunun nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video (1:52 m) size yardımcı olacaktır.

Sizlere işitme cihazı modelimizi tanıtmak istiyoruz. Yeni primax™ özelliğimiz olan SPEECH istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltırken, dinlediğiniz kişinin sesini arttırır, bunun nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video (1:52 m) size yardımcı olacaktır. Son çıkan Signia işitme cihazlarını kullanmak, gün boyu işitme zorluğu konusunda daha az efor sarf etmenizi sağlar – klinik olarak ispatlanmıştır*.

İşitme cihazlarının seslerinde herhangi bir işleme uygulanmadığı konusunda sizler bizim garantimizsiniz, duyduğunuz herşey primax işitme cihazları ile direkt olarak kaydedilmiştir.

Buna ek olarak, eğer merak ediyorsanız, bu kayıtlar, merkezimizin bulunduğu Almanya’daki küçük fakat güzel olan Erlangen şehrinin kış ayları döneminde yapılmıştır.

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.