X
2016-09-21

Gerçek Hayattaki Kablosuz CROS/BiCROS

primax kablosuz CROS çözümü, tek kulağı normal işiten ve diğer kulağı cihaz kullanamayacak durumda işitme kaybı olan kişiler için tasarlanmıştır. Cihazsız kulaktan alınan ses, CROS Pure aktarım cihazının mikrofonu ile kablosuz olarak normal işitme ile diğer tarafa aktarılır.

primax kablosuz CROS çözümü, tek kulağı normal işiten ve diğer kulağı cihaz kullanamayacak durumda işitme kaybı olan kişiler için tasarlanmıştır. Cihazsız kulaktan alınan ses, CROS Pure aktarım cihazının mikrofonu ile kablosuz olarak normal işitme ile diğer tarafa aktarılır.

primax kablosuz BiCROS çözümü, tek kulağı cihaz kullanabilir durumda ve diğer kulağı cihaz kullanamayacak durumda işitme kaybı olan kişiler için uygundur. CROS Pure cihazsız taraftan sesi alır, diğer tarafa işler ve aktarır. primax işitme cihazı güçlendirilmiş ve birleştirilmiş sesi her iki cihaza da iletir.

Nasıl çalışır

primax CROS/BiCROS çözümü, karşı taraftaki kulak ile eşleştirilebilen kozmetik açıdan etkili olan CROS Pure aktarıcı tarafından sağlanır. Diğer primax işitme cihazları gibi CROS/BiCROS çözümü, düşük gürültü tabanı ile yüksek ses kalitesini dinleme eforuna yardımcı olarak ve BiCROS ile konuşma anlaşılırlığını sağlar. Daha iyi olan kulağında normal işitebilen (CROS) kullanıcılar için, düşük gürültü duvarı göz ardı edilmemelidir. Aslında, çoğu kez kendiliğinden kabul edilme koşulları açısından önemli bir faktördür. Düşük gürültü duvarı aynı zamanda, primax CROS çözümü ve pazarda bulunan benzer ürünler arasındaki farkı belirleyen bir anahtardır.

primax CROS/BiCROS çözümü, otomatik, gürültülü ortamlarda adapte olabilen yönsellik, konuşma anlaşılırlığını daha kolay yapabilmek, ve dinleme eforunu azaltmayı sağlar. CROS Pure yönsel mikrofonları, ön tarafa odaklanan ve diğer tarafa eğrilebilen yenilikçi polar model özelliğine sahiptir. CROS çözümü ile, bu yönsel sinyal diğer tarafa cihazsız kulağa sinyal aktarılmadan önce iletilir. Diğer bir deyişle, gürültülü ortamlarda bile, CROS’un faydaları sürmektedir, ve pil ömrünü önemli ölçüde etkilemez.

Gerçek hayattan alınan bir kişinin videosu, yeni primax™ özelliğimiz olan TwinPhone, en son çıkan Signia işitme cihazları kullanımı ile işitmenin zorluğunun daha az çaba sarfederek gün boyu dinleyebilmesini deneyimleyebilmeniz için size yardımcı olacaktır – klinik olarak ispatlanmıştır.*

İşitme cihazlarının sesleri hiç işleme uğramadığını size garanti edebiliriz, duyduğunuz herşey primax işitme cihazları tarafından kayıt edilmiştir.

Kendiniz için dinleyin.

 

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.