X
2016-12-16

Gerçek Hayattaki echoShield

Yeni primax™ özelliğimiz olan EchoShield’in nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video size yardımcı olacaktır, son çıkan Signia işitme cihazlarını kullanırken, gün boyu işitme zorluğu konusunda daha az efor sarf edersiniz – klinik olarak ispatlanmıştır*. Çalışmalarımız hakkında daha fazla öğrenmek için tıklayın.

Yeni primax™ özelliğimiz olan EchoShield’in nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video size yardımcı olacaktır, son çıkan Signia işitme cihazlarını kullanırken, gün boyu işitme zorluğu konusunda daha az efor sarf edersiniz – klinik olarak ispatlanmıştır*.

Buna ek olarak, gürültülü halka açık alanlarda, yankılanmanın olduğu yerlerde konuşmayı anlamak zordur. Boş duvarlar ya da mermer zemin gibi sert yüzeyli odalar sesi daha fazla yansıtır ve halı, perdeler ya da mobilyaların olduğu bir odaya kıyasla daha fazla yankılanma oluşmasına sebep olur. Hoş olmayan ve rahatsız edici sesler büyük fuar alanı ya da giriş holleri gibi yerlerde kısa sürerken, eğitim alanları ve sınıf gibi ortamlarda daha sıkça oluşur. Signia işitme cihazlarındaki EchoShield fonksiyonu, duymak istediğiniz ve özellikle de dikkat etmeye ihtiyaç duyduğunuz şeylere odaklanabilmeniz için çevredeki negatif etkileri azaltır. Konuşma sinyalleri açık ve nettir, kullanıcının dinlemek için harcadığı eforu azaltır.

İşitme cihazlarının seslerde herhangi bir işlem uygulamadığı konusunda sizler bizim garantimizsiniz, duyduğunuz herşey primax işitme cihazları ile direkt olarak aktarılır.

Kendiniz için dinleyin.

 

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.