X
Signia expands its superior audiology with the industry’s broadest and most innovative use of Bluetooth. FInd out more ...
2017-04-24

The Connected Ear: Akışın ötesinde bağlantı

Signia, ses, bağlantı ve kişisel destek alanlarında mükemmelliğe ulaşmak için endüstrinin en geniş ve yenilikçi Bluetooth kullanımıyla sahip olduğu üstün odyolojiyi genişletiyor.

Tüm yeniliklerimizin temel amacı hayatımızı olabildiğince rahat hale getirirken işitme cihazlarımızdan en iyi şekilde yararlanmaktır. Signia, geleceğe yönelik en yeni odyolojiyi, endüstrinin en geniş ve yenilikçi Bluetooth kullanımı ile genişleterek, ödün vermeyen ses, endüstri lideri bağlantı ve devrim niteliğindeki uzaktan işitme desteğini tek bir işitme cihazında sunmuştur: Pure 13 BT primax. Kullanıcının kulakları çevreye tam olarak bağlıdır: etrafındaki insanlara, iPhonelarına ve size, İşitme Sağlığı Uzmanı – the Connected Ear.

Hareket sensörlerini kullanan dünyanın ilk işitme cihazıdır

Yeni Pure 13 BT, iPhone ile çevremizdeki dünyayı duymak için tüm parçaları bir puzzle gibi birleştiriyor. Hareket sensörlerini ses işlemeyi arttırmak için kullanan dünyanın ilk işitme cihazıdır; böylece günümüzün bilinçli kullanıcıları, Yüksek Çözünürlüklü binaural özelliklerinden ödün vermeksizin en iyi akışı elde edebilmektedir.

Kanıtlanmış, dünya standartlarında primax platformumuzla ortaya koyduğumuz temeller sayesinde bir sonraki hassasiyet ve esneklik seviyesine ulaştık. Yüksek Çözünürlüklü binaural platform üzerine inşa ederek, dünyanın en geniş işitme cihazı bağlantısını üç tamamlayıcı sistemi temel alarak sunuyoruz: e2e 3.0, 2.4 GHz Bluetooth düşük enerji, ve Signia TeleLink.

Müşterileriniz keyif alacak:

  • Zorlu dinleme koşullarında doğal işitme deneyimi*
  • Hareket sensörü teknolojisi sayesinde hareket halindeyken benzersiz ve hassas işitme
  • Müşterinizin iPhone’undan ve neredeyse tüm televizyonlardan 2.4 GHz Bluetooth düşük enerji ile yüksek kaliteli sesin doğrudan akışı
  • TeleCare 2.0 ile maksimum saydamlık ve dört bantlı ekolayzır ile gelişmiş uzaktan ince ayar için Bluetooth veri kaydı sunan en iyi uzaktan işitme cihazı desteği

Yeni Pure 13 BT, uzaktan kumanda uygulaması ve yüksek kaliteli sesin doğrudan akışını sağlamak için StreamLine TV aksesuarı ile ilgili makaleleri inceleyin.

The Connected Ear hakkında daha fazla bilgi için tıklayın .

* Kuzey Kolorado Üniversitesinde 2015 yılında yapılan testlerin sonucuna göre primax’in yeni özellikleri bilgi toplama ve analiz etme konusunda çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Primax’in özelliklerinde olan SPEECH ve EchoShield, kullanıldığında beyinde dinleme için harcanan eforun önemli derecede azaldığını göstermektedir.