X

İşitme kaybını göz ardı etmek düşündüğünüzden daha risklidir

İşitme cihazı kullanan milyonlarca insan duyma özgürülüğünü geri kazanıyor

Daha fazla oku

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, 10 kişiden 8’i OVP’nin doğal ses sağladığını onayladı.

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, 10 kişiden 8’i OVP’nin doğal ses sağladığını onayladı.

Daha fazla oku

Signia Nx yüksek memnuniyet ile en doğal sesi sunar

Endüstrinin en gelişmiş işitme cihazı platformu olan Signia Nx, ödün verilmeyen duyulabilirliği kendi doğal sesiyle birleştirerek ilk uygulamada rakipsiz memnuniyet sunar.

Daha fazla oku

Kendi sesinden rahatsız olma sorununu bu kadar zor çözen nedir?

Modern işitme cihazlarının tüm avantajlarıyla kendi sesinden rahatsız olma sorununu çözmek neden bu kadar zordur?

Daha fazla oku

Kendi sesinin problemini çözmeye çalışmak için neler yapılabilir?

Açık ayarlamalarda bile kullanıcılar hala kendi seslerinin sesinden şikayet ediyor! Neden?

Daha fazla oku

“TeleCare geri dönüş oranını düşürdü.”

Devrim niteliğindeki uzaktan işitme desteğinin işitme uzmanı Alexandra Dunn'a ve kullanıcılarına nasıl yardımcı olduğunu gösteren kısa bir video izleyin.

Daha fazla oku

The Connected Ear: Akışın ötesinde bağlantı

Signia, ses, bağlantı ve kişisel destek alanlarında mükemmelliğe ulaşmak için endüstrinin en geniş ve yenilikçi Bluetooth kullanımıyla sahip olduğu üstün odyolojiyi genişletiyor.

Daha fazla oku

Tinnitus’u duymazdan gelin

Signia, kulak çınlaması tedavisinde dünyada bir ilki sunuyor. İşitme cihazlarımız, çığır açan Notch (Çentik) Tedavisi de dahil olmak üzere, kulak çınlaması ile baş etmede üç ayrı özellik sunuyor.

Daha fazla oku

Signia TeleCare’in Tanıtımı

Signia TeleCare, İşitme Sağlığı Uzmanları tarafından sizlere sağlığın yeni standartını belirlemeniz konusunda yardım etmek için geliştirilen devrimci bir uygulamadır.

Daha fazla oku

TeleCare: Tüm müşterileriniz bu avantajlardan yararlanabilir.

Devrim niteliğindeki TeleCare çözümünün pek çok avantajını blog sayfamızda bulabilirsiniz. Bu serideki son yazımızda, TeleCare'in evrensel yararı üzerine odaklanıyoruz; bu özellik, iş akışınız ile entegre halinde çalışıp, her müşterinin yeni işitme cihazlarına alışması için ideal bir araç olmasını sağlıyor.

Daha fazla oku

Signia TeleCare: Başarı için kişisel bağlantı

Odyoloji teknolojisinin lideri olan Signia, şimdi profesyonel işitme sağlığında bir yenilik daha tanıtıyor: TeleCare İşitme Sağlığı Uzmanlarının yeni işitme cihazı kullanıcılarına kullanımlarının ilk aşamalarında destek olur.

Daha fazla oku

Signia myHearing Uygulaması ve Cellion CES 2017 İnovasyon Ödülünü kazandı.

Signia’nın üç farklı ürün kategorisinde CES 2017 İnovasyon Ödülünü kazandığını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Mükemmel ürün dizaynı ve yeni teknolojinin mühendisliğini bu ödüller ile kutluyoruz. Signia odyoloji sektörünün yenilikçi lideri olduğunu bu ödüller ile bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Daha fazla oku

Signia Blog’umuza Hoşgeldiniz. Düzenli güncellemeler ile bizi daha iyi tanıyın!

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. Signia ürünleri ve servisleriyle ilgili profesyonel bir bakış açısı ile daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Daha fazla oku

Gerçek Hayattaki TwinPhone

Sizlere Bluetooth özelliği bulunan telefonlar ile kullanabilen ve ideal bir çözüm olan easyTek’i önerirken, TwinPhone ise iş yerinde ya da evde Bluetooth özelliği bulunmayan telefon kullanıcıları için aynı şekilde kullanıma sahip en mükemmel çözümdür. TwinPhone, kullanıcıya telefon görüşmelerinde easyTek’e ihtiyaç duymadan her iki kulağı ile duyabilmesine izin verir.

Daha fazla oku

Gerçek Hayattaki SPEECH

Sizlere işitme cihazı modelimizi tanıtmak istiyoruz. Yeni primax™ özelliğimiz olan SPEECH istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü azaltırken, dinlediğiniz kişinin sesini arttırır, bunun nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video (1:52 m) size yardımcı olacaktır.

Daha fazla oku

Signia Silk: Kutudan çıkar çıkmaz uyumlanabilen yeni kulak içi işitme cihazı

Signia Silk tamamen yeni ürün kategorisini tanımlar: CIC (kanal içi) kulak içi işitme cihazları kişiye özel üretim değildir, fakat kutudan çıktığı anda uyumlanabilir.

Daha fazla oku

Silk: İlk andan itibaren yeni mutlu müşteriler

İlk kez, işitme engeli bulunan insanlar ilk ziyaretleri esnasında kulak içi olan bir işitme cihazını deneyip ve kullanabiliyor. Çünkü yeni Silk yenilikçi kaygan silikon yapısı ile kutusundan çıktığı anda uyumlanır.

Daha fazla oku

Signia Cellion işitme cihazı uzun ömürlü yerleşik lityum-iyon güçlü bataryası ile şarj edilebilir – dünyanın ilk işitme cihazı

Cellion dünyanın ilk lityum-iyon endüktif şarj edilebilir işitme cihazıdır. Popülerimiz olan Pure gibi küçük ve güzel olması yeni en çok satan işitme cihazı olmasını sağlıyor.

Daha fazla oku

Dört dakikada primax

Yeni platformumuz primax™, Signia markamız ile hayata geçti. primax'in işitme zorluğunu nasıl azalttığının klinik olarak kanıtlanması hakkında bilgilenmek ve primax'i tanıtan kısa bir videoyu izlemek için okumaya devam edin.

Daha fazla oku

Prompt: Gelişmekte olan piyasada işitme cihazı için yeni fırsatlar

Yeni ürünümüz Prompt ile, Asya, Afrika ve Latin Amerika’daki gelişen piyasada işitme kaybı olan insanlara, modern ve uygun fiyatlı işitme cihazlarına erişebilmelerini sağlayarak yardımcı olmak istiyoruz – bölgelerindeki işitme sağlığı uzmanları ya da eğer yok ise sağlık profesyonelleri ile ulaşabilmeyi amaçlıyoruz.

Daha fazla oku

Signia Prompt – Gelişen piyasadaki yeni işitme cihazı

Signia Prompt işitme cihazları, altyapı ya da finansal durumların eksikliği nedeniyle cihaz alımı konusunda zorluk yaşayan işitme kaybı olan insanlar için dizayn edilmiştir.

Daha fazla oku

Gerçek Hayattaki echoShield

Yeni primax™ özelliğimiz olan EchoShield’in nasıl olduğunu deneyimleyebilmeniz için gerçek hayat üzerinden alıntı yaptığımız video size yardımcı olacaktır, son çıkan Signia işitme cihazlarını kullanırken, gün boyu işitme zorluğu konusunda daha az efor sarf edersiniz – klinik olarak ispatlanmıştır*. Çalışmalarımız hakkında daha fazla öğrenmek için tıklayın.

Daha fazla oku

Cellion primax. Şarj edilebilme inovasyonları.

RIC (Kanal-içi) Signia Cellion işitme cihazı primax teknolojisi ile endüktif şarj edilebilir lityum-iyon güçlü batarya sayesinde 24 saat kesintisiz ses aktarımlı kullanım sağlar.

Daha fazla oku

Gerçek Hayattaki Kablosuz CROS/BiCROS

primax kablosuz CROS çözümü, tek kulağı normal işiten ve diğer kulağı cihaz kullanamayacak durumda işitme kaybı olan kişiler için tasarlanmıştır. Cihazsız kulaktan alınan ses, CROS Pure aktarım cihazının mikrofonu ile kablosuz olarak normal işitme ile diğer tarafa aktarılır.

Daha fazla oku

Sesin renklerine hoşgeldiniz

Şirket tarihimizin bir sonraki ve en heyecanlı bölümü başlıyor. Sizlere yeni markamızı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Signia’ya hoşgeldiniz.

Daha fazla oku