X
header one

Hafif ve rahat, Ace™ primax RIC işitme cihazları ailemizin en küçük üyesidir. Küçük boyutlarda olmasına karşın, Ace primax doğal işitme kolaylığı sağlamak için güçlü özelliklere sahiptir. Ayrıca, touchControl App™ uygulaması sayesinde farkedilmeden ve kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Ace primax detayları.

İlk kez kullananlar ile görünmezlik ve fonksiyonelliği bir arada isteyenler için idealdir, yeni Ace primax RIC mükemmelce kulak arkasına oturur. IP67- standartlarına uygundur, kullanıcılar kişisel zevklerine uygun olacak çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Ace primax küçük boyutu ile zahmetsiz işitme sağlayacak güce sahiptir, touchControl App™ uygulaması sayesinde farkedilmeden ve kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Ace-primax_hearing-aids-beach_950x700px

YENİ: tüm performans seviyeleri için primax star.

Signia şimdi tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf bir portföy getiriyor.

Orta segment seviyesinde bile üstün bir dinleme deneyimi sağlamak için yeni 2px ve 1px işitme cihazlarımız gelişmiş ses teknolojisi, uzaktan kumanda özelliklerini sunmaktadır ve TeleCare kullanıma hazırdır.

primax-star_logo_920px

Bir bakışta Ace primax

Loading...

Uzaktan Kumanda

miniPocket_keyring_768x400px

Güvenli kontrol: miniPocket.

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

touchControl Uygulaması. Bir dokunuş yeterlidir.

touchControl Uygulaması™, kullanıcıların Anroid veya iOS akıllı telefonları ile, ek bir donanıma gereksinim olmadan işitme cihazlarını kontrol edebilmelerini sağlar. Kullanıcıların işitme programlarını değiştirebilmelerini ve ses ayarı yapabilmelerini sağlayan bu uygulamayı Google Play Store ve Apple App Store’dan tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

touchControl-App_icon_950x700px

touchControl Uygulamasını İndir

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_tr_300px

google-play-badge_tr_300px